MUSCLE ARM BLASTER

  • 1.950,00ден1.530,00ден

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт. Испорака до Карго Експрес База.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.530,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: ЦХ05

Ознаки:  musclearmblasterОПРЕМА


ВЕЖБАЈТЕ КАКО ШТО ИМА ВЕЖБАНО АРНОЛД

Muscle Arm Blaster е напредна верзија и адаптација на класика за боди-билдинг.
Овој едноставен уред е нешто што мора да го имате во вашиот арсенал, особено ако сакате масивни и силни раце.
Дизајниран е така што едноставно го носите околу вратот кога правите вежби за бицепс. На овој начин, ќе осигурате дека рацете се близу до вашето тело за време на целото движење, а со тоа ќе ја извршите целата вежба целосно правилно и да ги изолирате бицепсите.
Подобра мускулна изолација значи и поголем напор и стрес за мускулот, а тоа пак значи поголем потенцијал за раст на мускулите

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!