Цена
Цена 250ден - 590ден
Категории
Бренд
Вкус

БЕЗ ШЕЌЕРИ

100% PEANUT BUTTER SAUCE 250g
390,00ден Без данок: 390,00ден

Природен состав - 100% ореви! 24 гр протеин во 100 гр производ. Неверојатен вкус и совршена тек..

Во кошничка
PEANUT COCONUT SPREAD 300 g
390,00ден Без данок: 390,00ден

Одличен вкус! Крцкави парчиња ореви! Содржи природен мед и кокос! Одлична текстура! 100%..

Во кошничка
PROTEIN CREAM 300g
590,00ден Без данок: 590,00ден

Извонредна комбинација на вкус на лешник и какао. Идеална, кремаста текстура. БЕЗ додадени шеќери и ..

Во кошничка
ZERO SAUCE 250 ml
390,00ден Без данок: 390,00ден

ZERO SAUCE... THIS IS IT. THIS IS WHAT YOU'VE BEEN LOOKING FOR Дали сакате некои вкусни палачинк..

Во кошничка
GONUTS 350g
450,00ден390,00ден Без данок: 390,00ден

GONUTS крем! Е крем со какао и лешник со 25% протеин од сурутка, без палмово масло и без додаден шеќ..

Во кошничка
Прикажани 1 до 9 од 9 (1 страни)