Цена
Цена 69ден - 1490ден
Категории
Бренд
Вкус

СУПЕРХРАНА

100% PEANUT BUTTER SAUCE 250g
400,00ден Без данок: 400,00ден

Природен состав - 100% ореви! 24 гр протеин во 100 гр производ. Неверојатен вкус и совршена тек..

Во кошничка
HI PRO OMELETTE GOLD 825g
1.400,00ден Без данок: 1.400,00ден

HI PRO OMELETTE GOLD - ПРВ ОРИГИНАЛЕН, БОГАТ СО ПРОТЕИНИ, ДИЕТЕТСКИ ОМЛЕТ ДОДАТОК НА ПАЗАРОТ ! HI..

Во кошничка
Oat Meal Instant 1000g
460,00ден Без данок: 460,00ден

Меѓу сите житни производи, овесот е рекордно најбогат со протеини, има голема биолошка вредност и ма..

Во кошничка
Oat Meal Instant 1000g Vanilla
460,00ден Без данок: 460,00ден

Меѓу сите житни производи, овесот е рекордно најбогат со протеини, има голема биолошка вредност и ма..

Во кошничка
PEANUT COCONUT SPREAD 300 g
390,00ден Без данок: 390,00ден

Одличен вкус! Крцкави парчиња ореви! Содржи природен мед и кокос! Одлична текстура! 100%..

Во кошничка
PROTEIN CREAM 300g
590,00ден390,00ден Без данок: 390,00ден

Извонредна комбинација на вкус на лешник и какао. Идеална, кремаста текстура. БЕЗ додадени шеќери и ..

Во кошничка
ZERO SAUCE 250 ml
400,00ден Без данок: 400,00ден

ZERO SAUCE... THIS IS IT. THIS IS WHAT YOU'VE BEEN LOOKING FOR Дали сакате некои вкусни палачинк..

Во кошничка
GONUTS 350g
460,00ден390,00ден Без данок: 390,00ден

GONUTS крем! Е крем со какао и лешник со 25% протеин од сурутка, без палмово масло и без додаден шеќ..

Во кошничка
KET'ONE ESSENTIALS vitamins & minerals
990,00ден690,00ден Без данок: 690,00ден

Комплетно снабдување со сите витамини и минерали кои придонесуваат за физичко и ментално функционира..

Во кошничка
FITNESS PIZZA 500g
490,00ден370,00ден Без данок: 370,00ден

ВИСОКО ПРОТЕИНСКА СМЕСА НА ТЕСТО ЗА ПИЦА Лесна подготовка на смесата, се додава само вода Три па..

Во кошничка
Прикажани 1 до 24 од 26 (2 страни)