100% BEEF ISOLATE™ 908g

  • 2.290,00ден1.590,00ден

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт. Испорака до Карго Експрес База.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.590,00ден

Достапност: На залиха

Производител: EVERBUILD NUTRITION

Код на продуктот: ЕБ01

Ознаки:  100beefisolate™ПОГЛЕДНИСЕВОКАТЕГОРИЈА 908g ПРОТЕИНИ


Говедскиот изолат е ултра чист говедски протеин. Тој е направен од хидролизирани изолати од протеини од говедско месо и има одличен амино киселински состав и не содржи шеќер, лактоза и холестерол.  Лесно се меша и има неверојатен вкус.  Содржи 28 грама протеини по доза. (Една доза содржи 35 грама).

Говедскиот изолат е околу 400% повеќе концентриран  од стек од говедско месо, што значи дека треба да се зготват и да се јадат 4 стекови за да се замени една доза, што е малку тешко за еден оброк. Ние не ја негираме вистинската храна, но ако комбинирате додатоци со план за исхрана, ќе ги видите резултатите навистина брзо! 

Говедскиот изолат доаѓа со одличен вкус на двојно холандско чоколадо, се меша веднаш и има висока биорастворливост. 

Говедскиот изолат е вашиот најдобар тренинг партнер! 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!