PBC Inflatable Beach Air Sofa

  • 2.460,00ден

PBC Inflatable Beach Air Sofa - ФУНКЦИОНАЛНИ И УНИКАТНИЗа разлика од сите другите, воздушниот кревет има практична и привлечна форма дизајнирана да ја максимизира стабилноста.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 2.460,00ден

Достапност: На залиха

Производител: HARDCORE RULES

Код на продуктот: хкр057

Ознаки:  pbcinflatablebeachairsofaОСТАНАТО


ФУНКЦИОНАЛНИ И УНИКАТНИ
За разлика од сите другите, воздушниот кревет има практична и привлечна форма дизајнирана да ја максимизира стабилноста. Исто така, има џебови кои обезбедуваат обилен простор за складирање на вашиот телефон, паричник, пијалок и книга. Покрај тоа, тие се опремени со вградлив столб кој го спречува да не одлета.

ВОДООТПОРЕН КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ
Воздушниот кревет е водоотпорен што може да се кориси на секоја водна површина.

МУЛТИ-НАМЕНА
Уживајте во вашиот воздушен кревет за време на релаксирачки одмор на плажа, ден на авантура во кампот, или ноќ на возбуда на музички фестивал. Неговата туристичка торба и мала тежина ви дозволуваат секогаш да имате место за одмор и релаксација, каде и да сте.

ЛЕСНО ЗА НАДУВУВАЊЕ
Лесно може да се надува насекаде и без потреба од  било каква додатна опрема. Иновативниот дизајн со еден отвор ви овозможува да ги надувате двете воздушни комори во исто време, што го поедноставува процесот на надувување на вашиот воздушен кревет.

Без разлика дали ја планирате вашата следна отворена авантура или едноставно сакате да се ослободите и да се релаксирате, ова е вистинскиот избор за вас. Вашиот нов кревет на воздух ќе ви биде совршен придружник на плажа, во паркот, на кампување, како дел од вашата гарнитура па дури и во приватноста на сопствениот двор. Водоотпорноста во прави идеален како лежалка во вода или на плажа, па можете да го користите за да се разладите на базенот, езерото или океанот.
Тој е лесен и лесно се надувува со воздух без потреба од виздушна пумпа, со него доаѓа уникатна торбичка за носење и зафаќа мал простор, што го прави совршен додаток во вашата опрема за кампување, на плажа, на пикник...
За да се обезбеди максимална удобност, воздушниот кревет има два џебови, кои одговараат за вашиот телефон, паричник и вашата омилена книга, а исто така има и вградлив столб со што се спречува да не одлета.
Еднаш исполнет со воздух, едноставно превртете го врвот и затворете го со клип, ефикасно се претвора во удобна софа на која можете да седите или легнете.

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!