RYDER 3/4 FITNESS LEGGINGS

  • 2.400,00ден

RYDER FLEX 3/4 FITNESS LEGGINGS - RYDER Спортските хеланки се суштински дел од фитнес облека за сите жени! Широкиот појас на половината и највисокиот квалитет на ткаенина придонесуваат до удобен тренинг и убава фигура.RYDER 3/4 FITNESS LEGGINGS - RYDER Сп

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 2.400,00ден

Достапност: На залиха

Производител: RYDER Wear

Код на продуктот: УС020

Ознаки:  ryderflex3/4fitnessleggingsПОГЛЕДНИСЕВОКАТЕГОРИЈА


RYDER Спортските хеланки се суштински дел од фитнес облека за сите жени! Широкиот појас на половината и највисокиот квалитет на ткаенина придонесуваат до удобен тренинг и убава фигура. –Материјалот е отпорен на избледување и има УВ заштита. Направени од специјален материјал што дише (Breathable) и кој брзо се суши

-Блескав дизајн

-Инструкции за чување : Се пере на 30%. Да не се кисне или да се става во машина за сушење.

 

100% Полиестер

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!